вівторок, 25 серпня 2015 р.

Тисячні Чоловiки Високої Достовірності. Частина друга


                        Використані матеріали, технології і конструкція


Діафрагма

І тут виробник відразу бере бика за обидва роги (представив, за що він може взяти слухача і куди поставити), стверджуючи, що в НЕ1000 використана перша в світі діафрагма товщиною в нанометри. Тонка плівка в безпосередній близькості від магніту створює супер-пупер Звук, проривні технології, бла-бла-бла.

Плівка настільки тонка, що її неможливо побачити. Ось така Стелс-технологія! І, звiсно, це - краугольний камінь технології НЕ1000. Хто б сперечався!

Доктор Фанг Біан підкидає плівку вгору, вона майже так само невагома, як голос Фредді Меркьюрі у безсмертнiй "Божественної Рапсодії". Підступний китаєць, нічого не скажеш!


Відео про розпакування бета-версії НЕ1000.


Тільки одна відмінність від серійного зразка - у подальшому Фанг вирішив зекономити на велюровому мішечку, в якому на відео зберігаються кабелі.

І мила балаканина двох американок китайського походження:


Зручність та комфорт

Найближче порівняння - Sennheiser HD800. По пам'яті - навіть комфортніше, ніж восьмисотi. Думаю, що з розміром проблем не буде, Тисячники комфортно влаштуються на будь-якій голові, навіть на такій, яку прийнято називати "кумполом".

Конструкція

Наголов'я - гнута металева пластина (схоже, нержавіюча сталь), яка фрезерується на верстаті з ЧПК і полірується вручну (!).

Нижче наголов'я стоїть перфорована замша, схоже на шкіру ягняти, яке пов'язане з зажимами, які прикольно і голосно клацають при переміщенні по наголов'ю. 7 дірок - 6 позицій, при переміщенні залишаються сліди мастила (скорiше всього).

Знайти маркування каналiв - не таке вже й просте завдання, бо лiтери L та R схованi на
на тильній стороні наголов'я.


Навушники обертаються на дужках, немов акробати в цирку і ніщо не заважає їм здійснювати кульбіти як по вертикальній осі, так і обертатися по азимуту.

Iншi технології

Запатентована технологія "Віконна штора" покликана захистити діафрагму від зовнішнього впливу і створює більш відкриту конструкцію.


Просунута асиметрична магнітна система, на яку було витрачено 7 років, у купі з нанометровою діафрагмою народжує Планарну Магію (вільний переклад фрази з мануалу користувача).

Комплектацiя

Все це добро упаковано у коробку, зроблену зi шкiри, яка нагадує баскетбольний м'яч.У комплектi йдуть 3 кабеля: 2.5 мм штирi - 3.5 мм мiнiстереоджек (для портативу) довжиною 155 см, 2.5 мм штирi - чвертьдюймовий стереоджек довжиною 3 метри, 2.5 мм штирi - новомодний 4-х штирьовий балансний довжиною також 3 метри. Якiсть каблiв - вiдмiнна.
Така довжина кабеля - великий плюс, дозволяє пересуватися по кiмнатi майже без обмежень.Мануал користувача, який я вiдсканув, його можна забрати тут.
Лiнк буде дiйсний 2 тижнi. Потiм пишiть у каментах до поста, я заллю по новiй.Характеристики

Тип: вiдкритого типу
Тип драйверу: магнитний планар

Iмпеданс: 35 +/- 3 Оми
Чутливість: 90 дБ/1mW @ 1000Hz
Частотний дiапазон: 8 - 65 000 Hz
Вага: 480 гр (16.9 унцій).

Що не сподобалося

Якість амбюшурiв. За такі-то гроші Фанг жене фуфло!

1) велюр на навушниках різний (відрізняється структурою і відтінком чорного - дивись фото 2).2) амбюшури не однакові за розміром (див. Фото 3).


3) у моєму єкземплярi при надяганні навушникiв скрипить праве кріплення.

Про Звук ми поговоримо у третiй частини.

Немає коментарів: